O firmie

Firma
ORNO-POLSKA Sp. z o.o.
powstała w 1989 r. Główna siedziba znajduje się w Mikołowie przy ul. Katowickiej 134. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są według najwyższych standardów światowych oraz posiadają certyfikaty CE. Zakłady produkcyjne posiadają certyfikaty jakości ISO 9001 i ISO 9002. Nieustannie monitorujemy rynek i poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty z branży elektrycznej oraz z branży zabezpieczeń.

Dziś ORNO POLSKA posiada w ofercie ponad 600 pozycji asortymentowych. Nasze wyroby dostarczamy do ponad 1000 Klientów na terenie Polski, korzystając ze znakomicie zorganizowanej sieci dystrybucyjnej, wspomaganej pracą przedstawicieli handlowych.

Nowoczesna organizacja pracy, przy wykorzystaniu zaawansowanych systemów informatycznych, umożliwia składanie zamówień on-line i gwarantuje naszym Klientom dostawę towaru w dowolne miejsce na terenie kraju w ciągu 24h. Produkty ORNO dostępne są także na rynku niemieckim, słowackim, czeskim, węgierskim, litewskim, łotewskim, ukraińskim.

Więcej informacji o firmie ORNO-POLSKA znajdziecie Państwo na stronie www.orno.pl


Od czerwca 2013 firma ORNO została wyłącznym przedstawicielem na Polskę renomowanej irlandzkiej firmy Ei Electronics.

Ei Electronics to światowy lider na rynku produktów bezpieczeństwa pożarowego w budynkach mieszkalnych oraz jedna z największych irlandzkich firm z branży elektrycznej, która zatrudnia ponad 400 osób. 100% udziałów Ei Electronics znajduje się w rękach prywatnych właścicieli z Irlandii. Spółka została utworzona w marcu 1988 r. w wyniku wykupu menadżerskiego (MBO) z General Electric Company USA (GE) – początki działalności, kierowanej przez GE, sięgają 1963 r.

Spółka utrzymuje stały wzrost poprzez wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii w produkcji, co sprawia, że produkty są dostosowane do najwyższych standardów jakościowych.

Wszystkie oddziały biznesowe, zarządzania, badań i rozwoju oraz produkcji znajdują się na terenie obiektu o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych będącym własnością spółki. Jest on zlokalizowany w Shannon, w hrabstwie Clare, w sąsiedztwie międzynarodowego portu lotniczego Shannon.

Więcej informacji o firmie Ei Electronics znajdziecie Państwo na www.eielectronics.com