Proces produkcji

PROCES PRODUKCJI

Stojąc przed wyborem czujnika tlenku węgla lub czujnika dymu nie wystarczy zapoznać się z dokumentacją techniczną danego produktu. Aby w 100% mieć pewność, że  wybrany przez nas detektor ochroni zdrowie i życie nas samych oraz naszych najbliższych , warto mieć pewność że produkt ten produkowany jest według najwyższych standardów jakościowych. Istotne jest aby wybrać producenta, który zagwarantuje najwyższą jakość swoich produktów nie tylko stosownymi certyfikatami, ale także latami zdobytego doświadczenia i udowodnionej troski o Klientów.


Ei Electronics jest irlandzką firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji detektorów dymu i alarmów przeciwpożarowych, a wiedza i profesjonalizm zatrudnionych w niej specjalistów jest doceniana na całym świecie jako wyznacznik najwyższych standardów. Proces produkcji  detektorów w oparciu o normy ISO oraz rygorystyczne testy gotowych produktów gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Uwaga: wszystkie produkty Ei produkowane są w Europie i firma Ei nie planuje przeniesienia produkcji do Azji tak jak to dzieję się w przypadku produktów, które próbują konkurować z produktami Ei.


Będąc jednym z największych producentów alarmów i czujników Ei Electronics dba o to, by produkty, od których zależeć będzie Państwa bezpieczeństwo były godne zaufania. Dlatego kontrola jakości odbywa się już na wstępnych etapach produkcji, a finalny produkt oprócz wewnętrznych testów poddawany jest również badaniom przez niezależne instytucje takie jak BSI (British Standard Institution).
Zanim kupisz detektor tlenku węgla lub dymu sprawdź.

  1. Czy produkt zgodny jest z normą EN 50291(dotyczy czujników tlenku węgla) lub EN 14604:2005 (dotyczy czujników dymu) potwierdzoną przez niezależne laboratorium badawcze
  2. Czy produkt zgodny jest z normą EN 50291 potwierdzoną przez niezależne labolatorium badawcze
  3. Kraj wyprodukowania. Niektóre firmy celowo ukrywają informację, że dany produkt został wyprodukowany np. w Chinach
  4. Historię  i renomę producenta
 
Proces laserowego znaczenia elementów
 
Urządzenia do formowania odlewów
 
Budowa nowej powierzchni magazynowej
 
Stanowiska montażu modułów RF
 
Czujniki tlenku węgla przygotowywane do kontroli jakości
 
Czujniki są wystawiane na działanie tlenku węgla
 
Grupowanie czujników w celu pobierania informacji o odczycie
 
Ostateczna weryfikacja działania po zakończonym montażu