2013-09-20
Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB 2013
W dniach od 17 do 19 września 2013, na terenie ZIAD Bielsko-Biała, odbyły się Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB podczas których zaprezentowaliśmy detektory Ei Electronics.

Targi ENERGETAB od wielu już lat są największymi w Polsce targami w dziedzinie energetyki, elektrotechniki i automatyki energetycznej. W tym roku swoje najnowsze produkty zaprezentowało 740 wystawców z 18 krajów Europy i Azji.

Największe w tej branży w Europie Środkowej targi zgromadziły wystawców którzy starali się pokazać swoje najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty czy technologie służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.

Z tymi najnowszymi rozwiązaniami postanowiło w tym roku zapoznać się około 21 tys. zwiedzających z kraju i zagranicy. Szczególnie było to widoczne drugiego dnia, gdy nad Szyndzielnią pojawiło się słońce a tłumy zwiedzających pojawiły się w alejkach pośród setek stoisk plenerowych.

Dziękujemy wszystkim, że pomimo nie zawsze sprzyjającej pogody, znaleźliście czas, aby odwiedzić nasze stoisko i poświęciliście kilka chwil na rozmowę oraz obejrzenie nowości.