2014-06-16
X Międzynarodowa Wystawa Edura 2014
W dniach od 12 do 14 czerwca 2014, na terenie Targów Kieleckich, odbyła się X Międzynarodowa Wystawa Ratownictwa i Techniki Przeciwpożarowej EDURA 2014, podczas której zaprezentowaliśmy ofertę detektorów marki ORNO oraz Ei Electronics.

EDURA to specjalistyczna wystawa podczas której prezentowane są urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej obiektów.

W tym roku na naszym stoisku mieliśmy okazję gościć premiera Waldemara Pawlaka oraz komendantów Straży Pożarnej z różnych rejonów Polski z którymi wspólnie uczestniczymy w różnych projektach polegających na podnoszeniu bezpieczeństwa z zakresu ochrony przed zagrożeniem tlenkiem węgla oraz pożaru. Odwiedziły nas także firmy zajmujące się sprzedażą produktów z branży p.poż a także projektanci  systemów wczesnej sygnalizacji zagrożenia pożarowego z Polski, Ukrainy, Czech oraz Słowacji.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i poświęcenie  kilku chwil na rozmowę oraz obejrzenie naszej oferty produktowej.