2014-08-05
Kongres Pożarnictwa 2014
W dniu 24 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się 11 Kongres Pożarnictwa - największa coroczna konferencja poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu.

KONGRES POŻARNICTWA to największa coroczna konferencja poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu obiektów budowlanych odbędzie się tym razem w Strefie Biznes STADIONU NARODOWEGO w Warszawie. To już  XI ogólnopolska edycja organizowana dla profesjonalistów sektora branży przeciwpożarowej, budowlanej i elektroenergetycznej. Impreza corocznie skupia liczne grono specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych, przedsiębiorstwa budowlane, inwestorów, przedstawicieli komend PSP jak również projektantów, dla których takie spotkania są zawsze bogatym źródłem informacji i inspiracji. W konferencji swój udział wzięło blisko 80 wystawców. Podczas pięciu sesji konferencji zostały omówione zagadnienia z wielu powiązanych ze sobą dziedzin – nowości w systemach alarmowych po bierną ochronę przeciwpożarową. Zgodnie z pierwotnym założeniem celem kongresu, od początku jego powstania, jest rozwijanie i popularyzacja ochrony przeciwpożarowej w Polsce.
Podczas Kongresu oprócz przedstawienia swojej oferty czujników tlenku węgla i dymu firma ORNO poprowadziła szkolenie dotyczące szkodliwości tlenku węgla i sposobów zabezpieczenia się przed jego wpływem.